Представники спостережної ради конкурсу:
В часи війни творчість може стати рятівним колом. Вона зцілює душі та серця. Через неї діти не лише висловлюють свої почуття, але й можуть донести світу те, що для них важливо, – розповісти про Україну, яку бачать у своїх мріях.
Сергій Дмитрієв священник, капелан,
керівник ГО «Елеос-Україна»
Мрій, навіть коли важко, страшно, безнадійно. Знай, твій дім чекає на тебе. Ти можеш відновити його завжди. Головне – відновити в собі Україну. Бо ти її коріння, паросток, крона. Ти станеш сильним деревом. І зацвіте наш сад – Україна.
Ірма Вітовська-Ванца акторка, громадська діячка
Кожен, хто питиме каву чи чай з горняток, на яких є дитячі малюнки, бачитиме, про що мріяв маленький художник. Подумки підтримуватиме його. І ця синергія захоплення, емоцій, добра, співчуття, спільної праці дійсно може творити дива.
Ахтем Сеїтаблаєв актор та режисер
Сьогодні надважливо дати дитині шанс розкрити талант, розповісти світу про Україну, що живе в її мріях. Автором дизайну горняток Дивокави може стати будь-який маленький українець, бо в творчості та мрій немає умов та кордонів. Це надихає.
Валерія Татарчук засновниця благодійного
фонду «Твоя опора»
Цей проєкт покаже, наскільки талановиті українські діти та як швидко їм довелося вирости, щоб будувати нову Україну. Впевнені, творчість наповнює серце кращими думками, бажаннями та мріями. Талановиті діти ще більше збагатять Україну.
Ігор та Марина Фостенки засновники компанії Enjoy the wood
Ми живемо у складні, але історичні для нашої країни часи. Українські діти – це форпост майбутнього Європи. Рада підтримати кожного маленького українця, який прагне великих змін і мрій, разом із WOG.
Яніна Соколова журналіст, громадська діячка